בלוג

פתרונות לאחסון נעלים: כך תשמרו על הנעליים שלכם

פתרונות לאחסון נעלים

קשה מאוד לשמור על קולקציית נעליים המגוונת שלנו מבלי שזו תהפוך להר של בלאגן בשלב מסוים. כדי להימנע מהסיטואציה הזאת, עלינו למצוא מקומות אחסון לנעליים או פינות שונות בבית כדי שיהיה אפשר לאחסן בהן כמה זוגות, ולפעמים המשימה הזאת יכולה להיות לא פשוטה. מערכת אחסון נעליים מאורגנת היטב יכולה לעזור מאוד בשמירה גם על הסדר ועל הנראות של הבית וגם יכולה לשמור על האיכות של הנעליים לאורך זמן. רוצים לגלות אילו פתרונות אחסון יצירתיים יכולים לעזור לכם לשמור על הסדר בבית ועל איכות הנעליים? המשיכו לקרוא וגלו את 5 הפתרונות לאחסון נעליים שאתם חייבים להכיר.

למה לשמור על הנעליים בעצם?

שמירה אפקטיבית על הנעליים בשימוש בפתרונות אחסון, יכולה להציע לכם יתרונות רבים מעבר לשמירה על הסדר בתחומי הבית. ראשית, שמירה על הנעליים שלכם תעזור לכם להאריך את תוחלת החיים של הנעליים האהובות עליכם. באמצעות מציאת מקום לכל זוג נעליים, תוכלו למנוע שחיקה לא רצויה וקרעים קטנים על הנעליים שיכולים להיגרם מערמתן או מדחיסת הנעליים למקום מסוים. אחסון נעליים ראוי יכול לייעל את השגרה היום-יומית שלכם, להקל עליכם במציאת זוג הנעליים הנכון מבלי התסכול הכרוך בחיפושים בערמות של אי סדר. כמו כן, קולקציית נעליים מאורגנת היטב יכולה לתרום להרמוניה ויזואלית מסוימת בבית שלכם, אשר תהפוך אותו למזמין ולנעים יותר.

קבלו את 5 הפתרונות לאחסון נעליים

קיימים כמה פתרונות אחסון שיכולים להיות נוחים לכל אחד ואחת, ולהתאים לכל סוג בית או חדר שבו תבחרו לאחסן את הנעליים שלכם והם ממש קלים ליישום ולשימוש:

אחסון נעליים בארון נעליים

ארון נעליים הוא פתרון פרקטי וקלאסי מאוד שיכול לעזור לכם לשמור על הנעליים שלכם בצורה מסודרת ומוסתרת. ארונות נעליים מיוחדים שיש להם מדפים או תאים רבים, יכול להציע לכם מספיק מקום לסוגים שונים של נעליים. ארונות האחסון מגיעים בשלל עיצובים וצבעים – רחבים, נמוכים, צרים וארוכים בגובה התקרה. כך שתוכלו להתאים אותו בדיוק לאזור המסוים בבית שבו אתם מעוניינים לאחסן את הנעליים שלכם.

קופסאות נעליים

קופסאות נעליים שקופות או מסומנות ברישום ובמדבקה יכולות לספק לכם מבט ברור על קולקציית הנעליים שלכם, בעוד הן יישארו שמורות מאבק ומלחות. תוכלו לערום קופסאות של נעלי נשים, נעלי גברים או נעלי ילדים בנפרד ויחד לפי הגודל שלהן ולפי תדירות השימוש בהן.

קרוסלת נעליים

קרוסלת נעליים המכילה מדפי נעליים, היא יחידה מסתובבת המאחסנת זוגות רבים של נעליים על פלטפורמה אחת. הפתרון החדשני הזה מפנה המון מקום, בעוד הוא מעניק למשתמשים בו גישה קלה ונוחה מאוד לנעליים שלכם בסיבוב פשוט.

ארגוניות נעליים

ארגוניות נעליים הן מוצר ורסטילי שאפשר לשנות ולהתאים לכל חלל בבית שלכם. לרוב הארגוניות הן מודולריות ואפשר לסדר אותן לפי הצרכים שלכם ולפי גודל הנעליים.

מגירות נעליים במיטה

אפשר להשתמש בשטח העצום שנמצא ממש מתחת למיטה גם כדי לאחסן נעליים. קיימות מגירות מיוחדות שיכולות להיות נוחות מאוד לשימוש ולגישה באמצעות משיכה אחת. המגירות הללו הן מצד אחד דיסקרטיות ומצד שני מאפשרות מספיק מקום לנעלי אדידס או הנייק שלם, כך שלא יישארו עליהן סימנים של שחיקה או של לכלוך.

מהו האורך והרוחב האופטימלי לאחסון נעליים?

המידות האופטימליות לפתרון אחסון הנעליים שלכם תלוי מאוד בסוגי הנעליים שאתם נועלים וכמו כן בחלל הפנוי שפניתם לנעליים. נעליים רגילות יכולות להיכנס בקלות ולהיות מאוחסנות במגירה או במדפים בעומק של 27 עד 30 ס”מ. נעליים גדולות לעומת זאת, כמו מגפיים נעלי עקב, כנראה ידרשו מגירות או מדפים רחבים ועמוקים יותר. כאשר אתם מתייחסים לרוחב, דאגו לזכור כי תצטרכו מספיק מקום כדי להכניס ולהוציא את הנעליים שלכם בקלות ובנוחות.

מהו הפתרון הזול לאחסון נעליים?

יצירת מערכת אחסון מאורגנת לנעליים שלכם לא בהכרח דורשת מכם להשקיע את מירב כספיכם בפתרונות אחסון. אלו הן כמה מהאפשרויות שיכולות להיות מעולות וגם זולות:

  • מתלה נעליים – תוכלו למצוא מתלה נעליים לדלת או לארון הבגדים שלכם, שיעזור לכם לנצל מקום מאחורי הדלת שלכם בצורה יעילה.
  • מדפים צפים – התקינו מדפים צפים על הקירות שלכם, ובצורה זו תוכלו לאחסן את הנעליים שלכם בצורה שתקל עליכם להכניס ולהוציא את הנעליים, ובצורה שבה הן תמיד יהיו גלוית לפניכם, מה שיחסוך לכם זמן חיפושים.
  • ווים או יתדות – חברו ווים או יתדות לקיר ותוכלו לתלות את הנעליים באוויר מהשרוכים או מהרצועות שלהן.

לסיכום

אחסון נעליים יעיל הוא צורך חיוני לשמירה על ארגון הבית ועל צורת אחסון יעילה ונוחה של הנעליים שלכם. השקעה בפתרון אחסון לנעליים לא צריכה להיות יקרה מדי או גדולה מדי. באמצעות השימוש הנכון במקום שלכם וסידור הנעליים שלכם בצורה נוחה, תוכלו לגשת לכל הנעליים בקלות ולראות אותן בכל בוקר או בכל יציאה. כמו כן, שימוש בפתרונות אחסון יכול לעזור לכם לשמור על הנעליים שלכם לאורך זמן, מבלי לשחוק אותן או לשנות את צורתן. והחלק הכי כיפי הוא שתוכלו להשתמש בכל סוג של צורת אחסון שיתאים לסגנון האישי שלכם ושל הבית שלכם. תוכלו להשתמש בקופסאות שקופות, בארונות נעליים ייעודיים וכמו כן בארונות תלייה לנעליים שתוכלו אפילו להכניס לארון הבגדים שלכם.

עגלת הקניות
Shop
0 הרשימה שלי
0 items עגלה
החשבון שלי

קצת עלינו למי שלא מכיר

קבוצת שוז טו יו, רשת נעלי מותגים מובחרת שעשתה שינוי משמעותי בעלויות נעלי המותגים בישראל.

המוצרים שלנו הנם מקוריים לחלוטין, באיכות הגבוהה ביותר ומיבואנים רשמיים.

מעבר לכך - כולנו אנשי צבא, קרביים.
ובימים אלו - אנחנו עוברים ימים מאתגרים.

אבל - מצליחים לספק לכולם את הנעליים, בזמן.

אך חשוב לציין כי - עלולים להיות עיכובים קטנים בשל כך שכולנו במילואים.

בתמונה : אבייתר שלנו

שלכם, אלישיב, אביתר ואבישי, הנהלת צוות SHOES 2U

משלוח חינם מכל סכום

אין אפשרות לאיסוף עצמי

משלוח חינם
מכל סכום

אין אפשרות לאיסוף עצמי