אדידס

אדידס היא יצרנית אופנת הספורט הממוקמת במקום השני בגודלה בין חברות הספורט הגדולות בעולם. היא מייצרת ביגוד, אביזרי ספורט ומוצרים מגוונים בתחום הספורט בשלל ענפי ספורט

נייקי

חברת נייקי (מחוץ לארה"ב ידועה גם כנייק; באנגלית: Nike, Inc.) מדובר בתאגיד בינלאומי אמריקאי שעוסק בעיקר בייצור נעלי ספורט, ביגוד וציוד ספורט, התאגיד נקרא על שם אלת הניצחון היוונית, ניקֵה. מוזמנים ליהנות מהמבחר של הדגמים שקיימים באתר.

דיאדורה

דיאדורה היא חברה איטלקית של נעליים, בגדי ספורט וציוד ספורט. הם מייצרים עבור ענפי ספורט שונים: טניס, כדורגל, ריצה ואתלטיקה.

ריבוק

ריבוק אינטרנשיונל (באנגלית: Reebok International Ltd.) היא חברת הנעלה אמריקאית שנוסדה באנגליה. מאז 2005 היא חברת-בת של ענקית ביגוד הספורט הגרמנית, אדידס.

מרל

Merrell היא חברה אמריקאית, המתמחה בציוד מחנאות וטיולים, עוסקת בעיקר בנעלי הרים וטיולים, סנדלים וביגוד. לחברה מגוון סוגי הנעליים ומוצרים גדול במיוחד: נעלי טיולים, נעלי הליכה, סנדלים, נעלי ריצת שטח.

בלנדסטון

בלנדסטון (באנגלית: Blundstone Footwear) היא חברת הנעלה אוסטרלית. מוכרת בעיקר בזכות מגפי העבודה מבוססות העור שלה, בשל גמישותם ועמידותם.

רדבק

Redback Boots היא חברה אוסטרלית לייצור הנעלה, בבעלות משפחת Cloros. מתמחה במגפי עבודה קלים, וסוגים נוספים של מגפי עבודה

הוקה

הוקה

הוקה נוסדה בשנת 2014 ומאז מתמחה בפיתוח, עיצוב, ייצור, שיווק והפצה של מוצרי ספורט. מתמחה בנעלי ריצה החל מהצעד הראשון

ליידי קומפורט

חברת ליידי קומפורט נחשבת היום לאחת החברות המובילות בתחום נעלי הנוחות בישראל וזאת מבלי להתפשר על האופנתיות.

מיזונו

מיזונו היא חברה יפנית לציוד וביגוד ספורט. החברה נוסדה בשנת 1906 באוסקה על ידי ריאצ'י מיזונו. כיום היא מייצרת מגוון רחב של מוצרים וציוד וביגוד ספורט לשלל ענפי ספורט, כאשר הדגש הוא על הנעלה

שורש

שורש היא חברה ישראלית שנוסדה בשנת 1989‏ המפתחת, מייצרת, משווקת ומוכרת ציוד טיולים, ומחנאות, אביזרי נסיעות וציוד צבאי. מוצר הדגל של החברה הם סנדלי הטיולים.